הדרכה למטפלים

נעים מאוד. שמי מאיה לב ארי ואני עוסקת בפסיכותרפיה פסיכואנליטית דינמית בשילוב דרמה וסיפור, טיפול דיאדי, מדריכת הורים ומרצה לפסיכותרפיה מפרויד ועד קוהוט, הטיפול הנרטיבי וטיפול בארגז חול. לפני הכל אני מטפלת במבוגרים ובילדים, חיה את עולם הטיפול יום יום. משלבת EMDR ואף היבטים קוגניטיביים. מומחית למיומנויות חברתיות – ומדריכה גם בתחום זה שנים ארוכות. מדריכה אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש ממקצועות שונים, כולל פסיכולוגים, מטפלים בהבעה ויצירה ועו"ס. כמייסדת של מכון לב ארי אני נפגשת עם אוכלוסיות מגוונות ביותר, הן של מטפלים והן מטופלים. וזוהי שליחותי בעולם.

אני מזמינה אתכן לתהליך של התפתחות מקצועית באוירה תומכת, מקדמת ומעצימה. ההדרכה הינה מקום רגשי וחשיבתי המהווה מרחב בטוח, לתכנן, להעמיק, להיות ולגדול מתוך הנושאים שאתם פוגשים בקליניקה. לעבד ולהבין את אותן חוויות לעומק, ולהגיע לתובנות מקדמות ומרפאות. למצוא כוחות, ולחבר את המטופלים שלכם לכוחות שלהם. החשיבה עימי בהדרכה תעזור לכם להבין את התהליכים הדינמיים שקורים בחדר, לנתח המקרה ואת היחסים שנרקמים בחדר הטיפול, ביניכם ובין המטופל, כמנוף לקידום הטיפול. יחד נחתור להבנת המטופלים שלכם, כמי שמפלסים לעצמם דרך להיות. ונבחן דרכים להטמעת מנגנוני הגנה והתמודדות אדפטיביים בקירבם. 


כפסל הנולד מן הסלע, מגלף לו המטפל את דמותו על כל חשיבתו, מקצועיותו, וליבו בהדרכה. כמדריכה אני זוכה להיות עדה לתהליכים מרגשים אלו. ההדרכה פותחת דרכי חשיבה פסיכואנליטיות, במובן העמוק והרחב של המילה. כמרצה המחוברת גם לשטח וגם לתאוריות אני מחברת מטפלים למאמרים רלוונטים כערוץ נוסף עבורם לחשיבה והתחברות לידע אוניברסלי, ככל שהם מעוניינים בכך. 


ההדרכה ניתנת בפרדסיה, במקום שקט ונעים, ומתאימה לכל הגרים באזור עמק חפר, אבן יהודה, נורדיה, קדימה צורן, משמר השרון, חופית, כפר ויתקין, אליכין, תל מונד, חדרה, נתניה, כפר סבא, רעננה, בצרה, חרוצים והסביבה. 

ניתן לקיים הדרכה און ליין – וזה מאוד יעיל ועדיין משמר את אותו זיק של מפגש פנים אל פנים. 

ההדרכה מוכרת לטובת צבירה שעות ומעבר סטטוס ביה"ת.


לשיחת יעוץ טלפונית ראשונית ללא תשלום סמסו אלי שם + המילים "הדרכה אצל מאיה" ואחזור אליכם 054-6696777.

טלפון: 054-6696777  | מייל:  maya.levari.lev@gmail.com