טיפול במבוגרים

חשים שיש בינכם ובין הסביבה עניינים מסובכים וטעונים? מחזיקים בבטן סודות? כעסים? חששות? גם כשביחד יש בכם בדידות? מרגישים תקועים? מתקשים לתקשר עם המשפחה / בן / בת הזוג / הילדים / הבוס / הקולגות?

אתם מוזמנים למסע של ריפוי רגשי. זו הזדמנות לפתוח דברים בקצב שלכם, ללא מחירים אישיים. אני אשמח ללוות אתכם, החל מהתבוננות אישית מעמיקה בכאב הפנימי. דרך תמיכה, בתיקון המצב הקיים. כלה בפילוס דרכים חדשות. ועד הפיכת בעיות וקשיים לאתגרים מלהיבים. המפגשים יאפשרו לך לדבר על הדברים, לגלות את עצמך, להבין את מה שקורה לך מזוית רחבה. לשחרר מועקות וכובד, ולהתחבר לכוחות ולחלקים החיוניים בתוכך.

האם יש חרדה  או פחד שמגבילים אתכם?
פעמים רבות חרדות משתרשות בנפש, מגבילות, או אפילו משתקות, אותנו ואת יכולתנו להגיב ולנוע בתוך החיים. בטיפול נפגוש את המקור של הפחדים, ונשאף למוסס אותם.

קורה שאתם אוכלים באופן שלא מותאם לצרכים הפיזיים שלכם?
אכילה לא מותאמת לצרכים הגופניים, היא סימן. איתות מהנפש, שצרכים רגשיים שלנו לא נענים. בטיפול נאתר את אותם צרכים, ויחד נחשוב על דרכים למלא את אותם צרכים מקוריים.

האם אתם מוצאים את עצמכם כועסים ומתפרצים ואחר כך מתחרטים?

בטיפול נמצא את המקור לכעס. יחד נרצה להבין מה כל כך מתסכל, ואיך ניתן להשיג את מבוקשנו בדרכים שמועילות לנו. בפגישות יתאפשר ממש להתאמן בשליטה בכעסים. רוצים לדעת למה כל כך קשה לנו להפרד מהכעס? היכנסו למאמר שכתבתי בנושא.

 לצור קשר

רוצים לקרוא עוד על טיפול?
פסיכותרפיה
טיפול בפסיכותרפיה מזמין את האדם לתהליך רגשי וחווייתי של הכרות מחודשת עם הכוחות של עצמו. כוחות שלעיתים האדם שוכח שיש בבעלותו. זהו טיפול נפשי, המושתת על שיחות. מטרתה העיקרית של הפסיכותרפיה, היא לעזור לאדם לחוש את עצמו חופשי, וחיוני. כתוצאה מטיפול פיסכותרפויטי מרבית האנשים מצליחים לחוות את החיים כטובים יותר. פעמים רבות טיפול פסיכותרפויטי יעזור בהתרת סבך יחסים מורכב, מיסוס כאבים מהעבר, התמודדות עם משברי חיים, חיבור לזוגיות, צימצום של אכילה רגשית והפרעות אכילה, שינוי פרדיגמות חשיבה, התמודדות עם חרדות, פירוש חלומות, לקיחת חלק בקבוצה חברתית, חוסן וחוללות נפשית איתנה יותר ועוד.
 

 ואם נתקעים, והמילים לא מצליחות לתאר או לעזור מספיק כדי לקדם אתכם ואת הטיפול?

השילוב של כלים דרמטיים ואומנותיים נעשה במקומות מסוימים, אם וכאשר אתם חשים שנגמרות לכם המילים, ואתם תקועים. אז הבעה יצירתית, כמו גם פירוש של חלום, יכולה לעזור, להוביל לקבלת מענה עמוק יותר לצרכים הרגשיים שלך.

הפסיכודרמה מזרזת הכרות עם תפקידים רגשיים, שאנו מורגלים לקחת על עצמנו מילדות. תפקידים שפעם עזרו לנו לשרוד באקלים המשפחתי, לצד אחינו והורינו. חלק מתפקידים אלו כבר לא משרת אותנו בהווה, ואף מוביל להרס עצמי. הדרמה תרפיה והשימוש בסיפור עוזרים לנו לאמץ תפקידים רגשיים חדשים, ובעצם לסגל לעצמנו אסטרטגיות התמודדות יעילות יותר, בתוך מערכות היחסים שלנו, עם עצמנו ועם הסובבים אותנו.

דמיון מודרך היא דרך לגייס כוחות חיוביים מתוך הנפש. להתכוונן לעתיד, להיות במיטבנו, למצוא דרכים יצירתיות להתמודדות עם קונפליקטים שאנו חווים, ולהגביר את השליטה העצמית שלנו.


אשמח לדבר איתכם. הרגישו בנוח להתקשר, 054-6696777

טלפון: 054-6696777  | מייל:  maya.levari.lev@gmail.com